Gaismas burti

 
Ko darīt ar savu vēstījumu, lai to pamanītu gan labas redzamības apstākļos, gan arī tumšā naktī un miglainā rītā? Izgaismot! Tieši tik vienkārši.  AVMM piedāvā neierobežota izmēra gaismas burtus jebkurā izliekumā un formā. Vēl vairāk – ne tikai burtus, bet arī ciparus, hieroglifus vai citus simbolus. Uz gaismas burtu aizmugurējās pamatnes iestrādātas LED diodes, kas izstaro gaismu klienta izvēlētajā virzienā.

Izmantotās tehnoloģijas

Lai sasniegtu rezultātu, kas liktu garāmgājējiem pamanīt mūsu klientu, AVMM izmanto jaunākās ražošanas tehnoloģijas, kā arī augstas kvalitātes materiālus. Ražojam gaismas burtus ar LED diodēm, kurām ir 5 gadu garantija. Telpiskos burtus un logo ražojam no plastikāta, alumīnija un nerūsējošā tērauda – materiāla izvēle atkarīga no iecerētā objekta novietojuma, vēlamā mūža ilguma, dizaina un atvēlētā budžeta.  Objekta pamatnes tiek veidotas ar CNC iekārtu, un formas tik veidotas uz speciāla formu locītāja. Pēc tam notiek TIG vai speciālā pusautomātiskā metināšana, kas garantē ilgu mūžu gaismas burtiem, kas sevišķi svarīgi, ja tie novietoti ārtelpās, kur pakļauti  mainīgiem un skarbiem laikapstākļiem. Nobeigumā tiek veikti krāsošanas darbi atbilstoši klienta izvēlētajam toņa kodam. Burtu priekšējās daļas apdrukājam ar UV drukas tehnoloģiju vai aplīmējam ar speciālu gaismas filtru pēc klienta izvēlētā toņa.

No idejas līdz uzstādīšanai

AVMM  veic pilnu gaismas burtu izgatavošanu, saskaņošanu un uzstādīšanu. Katra nianse tiek pārrunāta ar klientu, lai galarezultāts atbilstu pasūtītāja vēlmēm, vajadzībām un budžetam. Lai ideju pārvērstu rezultātā, nodrošinām:
  • projekta izstrādi un saskaņošanu,
  • dizaina izstrādi,
  • pasūtījuma ražošanu,
  • nesošo konstrukciju izstrādi,
  • uzstādīšanu.
Ne vienmēr visi augstāk minētie soļi ir nepieciešami. Piemēram, ja izgaismotie burti paredzēti uzstādīšanai iekštelpās, nav nepieciešams nedz būvprojekts, nedz īpaša saskaņošana. Tāpat nesošās konstrukcijas ne vienmēr ir vajadzīgas. Tomēr AVMM piedāvā realizēt katru soli, kas nepieciešams, lai nonāktu līdz savam mērķim. Mūsu pieredze un tehnoloģiskās iespējas Jūsu idejai liks ieraudzīt dienasgaismu.