LED ekrānu apraksts

AVMM Latvijas tirgū reklāmas, informatīvos un industriālos LED ekrānus piedāvā jau kopš 2010 gada. Esam realizējuši visdažādākos projektus, sākot ar nelieliem LED pulksteņiem un beidzot ar lielizmēra LED video ekrāniem. Pateicoties šai pieredzei varam sniegt gan augstas kvalitātes konsultācijas, gan profesionālus LED ekrānu uzstādīšanas un uzturēšanas pakalpojumus.

Uz doto brīdi piedāvājam plašu vienkrāsu/pilnkrāsu LED ekrānu klāstu ar visdažādākajiem pielietojumiem – sākot ar nelieliem pulksteņiem/termometriem, līdz vidēja izmēra reklāmas LED ekrāniem ar iebūvēto atmiņu un beidzot ar lielformāta LED video ekrāniem.

AV Multimedia izplata augstas kvalitātes Eiropā ražotus LED ekrānus. Nodrošinām pilnu ES prasībām atbilstošu garantiju, rezerves daļu piegādi un ekrānu kvalitātei atbilstošu cenu. No citu ražotāju piedāvātās vai no Ķīnas importētās produkcijas mūsu piedāvātos LED ekrānus atšķir elegants tehniskais izpildījums, kas nes vairākas priekšrocības:

Energoefektivitāte

Izmantojot jaunākās paaudzes LED diodes, kvalitatīvus barošanas blokus un vadības moduļus ar samazinātu enerģijas patēriņu mēs varam piedāvāt LED ekrānus ar līdz piecām reizēm zemāku enerģijas patēriņu nekā konkurentu piedāvātos modeļos ar līdzvērtīgiem vizuālajiem parametriem. Salīdzinājumam vidējais enerģijas patēriņš:

Mūsu piedāvātā produkcija
Konkurentu piedāvātā produkcija

Tas nozīmē ka katru dienu, nedēļu, mēnesi un gadu lietojot mūsu ekrānus Jūs salīdzinoši ar konkurentu produkciju enerģijas izmaksu formā ietaupāt ievērojamu daudzumu naudas. Bieži vien tas var nozīmēt ka mūsu piedāvātais LED ekrāns atmaksājas jau pirmajā mēnesī! Zemāk redzams izmaksu piemērs ar 20m² pilnkrāsu LED ekrānu (ar mazākiem ekrāniem izmaksas, protams, ir proporcionāli mazākas):

Svars un uzbūves vienkāršība

Tā kā mūsu piedāvātie LED ekrāni izmanto jaunākās paaudzes gaismas diodes un barošanas avotus tiem nav nepieciešama aktīvā dzesēšana, tātad – nekādu mehāniski kustīgu elementu. Tas, savukārt, nozīmē mazāku bojājuma riskam pakļautu elementu skaitu, mazāku moduļu izmēru (pilna izmēra krāsaina LED ekrāna kopējais „biezums” var būt pat mazāks par 10 cm!) un svaru. Mazāks svars nozīmē vienkāršāku uzstādīšanu un elegantāku ekrānu stiprinājumu realizāciju. Kā piemēru turpinām izmantot 20m² LED ekrānu:

Pārējās LED ekrānu īpašības

Ja energoefektivitāte, zemais svars un uzbūves vienkāršība raksturo visus mūsu piedāvātos ekrānus, tad citas to īpašības atkarīgas no pielietojuma un klienta vēlmēm. Apskatīsim galvenās no tām:

Modulāra uzbūve
Praktiski visi mūsu piedāvātie LED ekrāni, izņemot pašus mazākos sastāv no moduļiem. Tas dod gan iespēju nomainīt atsevišķas ekrāna daļas (ja, piemēram, tās tikušas bojātas kādas ārējas iedarbības rezultātā), gan pievienojot papildus moduļus palielināt ekrānu izmērus.

Spilgtas diodes
Viena no galvenajām LED ekrānu priekšrocībām ir to lieliskā redzamība praktiski jebkādos laika apstākļos – pat spilgtā saulē.

Automātiska spilgtuma regulēšana
Reizē pastāv situācijas, kad izmantot maksimālo diožu spilgtumu ir nevēlams. Pateicoties iebūvētam gaismas sensoram mūsu piedāvātie LED ekrāni spēj pielāgoties apkārtējai videi. Tas gan palīdz iestatīt optimālu gaišuma līmeni redzamībai, gan ietaupīt enerģiju, bez vajadzības nedarbinot diodes maksimālā gaišuma līmenī.
Kā arī, protams, ir iespējams apiet automātisko gaišuma regulēšanu iestatot izvēles gaišumu atkarībā no laika, vai arī izveidojot specifiskus gaismas sensora nolasījumu/diožu gaišuma profilus. 

Lieliska redzamība no dažādiem leņķiem
Spilgtums nav vienīgais parametrs kas nosaka LED ekrāna uztveramību – bieži vien labs apskata leņķis ir svarīgāks par spilgtumu. Mūsu piedāvātā produkcija nodrošina abus – atkarībā no modeļa sasniedzot pat 170 grādu horizontālo un vertikālo apskates leņķi.

Iebūvētas funkcijas
Ekrānos iespējams attēlot dinamisku saturu, tādu kā pareizu laiku, datumu un temperatūru. Pieejami dažādi attēlošanas formāti, kā arī simbolu izmēri.

Plūdena animācija
Pateicoties jaudīgam iebūvētam procesoram ekrāni spēj attēlot plūdenu animāciju – ikviens ekrāns atbalsta 30 kadrus sekundē (33ms starp kadriem) un jaunākās paaudzes ekrāni pat 60 kadrus sekundē (16ms starp kadriem).

Laika apstākļu noturība
Ekrānu pamatvirsmas ir hermētiski noslēgtas – vairums modeļu nodrošina vismaz IP65 atbilstošu aizsardzību pret putekļiem/mitrumu un atsevišķi modeļi sasniedz pat IP67 aizsardzības līmeni (noturīgs pret iegremdēšanu līdz 1m). Tāpat tie paredzēti ilgstošai darbībai ārpusē, izturot gan ļoti augstas, gan ļoti zemas temperatūras (precīzi dati atkarīgi no modeļa).

Vadība
Vienkāršākajiem teksta ekrānu modeļiem, jeb skrienošajām rindām pat nav nepieciešams dators lai pievienotu saturu, pietiek ar parastu klaviatūru. Ekrāniem ar iebūvēto atmiņu nepieciešams vien īslaicīgi pieslēgties , lai nosūtītu saturu, bet lielākiem ekrāniem bez iebūvētās atmiņas kā satura avots tiek izmantots pastāvīgi pieslēgts dators.

 

Pieslēgšanās veidi
Ekrāniem ar iebūvēto atmiņu pēc noklusējuma pieslēgšanās notiek ar standarta CAT5e, jeb Ethernet/LAN kabeli. Tas nozīmē, ka bez papildus iekārtām iespējams nodrošināt līdz 150m tālu savienojumu. Kā alternatīva iespējams ekrānus aprīkot arī ar Wi-Fi pieslēgumu, kas ļauj ērti administrēt grūti pieejamās vietās novietotus ekrānus neuztraucoties par piekļūšanu vadiem.

Programmnodrošinājums
Ekrāniem, kuru vadībai nepieciešams dators, pieejama lietotājam draudzīga programmatūra, kas darbojas Windows vidē. Vairuma darbību veikšanai pilnībā pietiek ar pamata līmeņa datoru.

Ekrāniem ar iebūvēto atmiņu ar šīs programmatūras palīdzību iespējams radīt plašu spektru ar dažādām animācijām kas palīdzēs piesaistīt uzmanību. Izveidotās animācijas var apvienot grupās un noteikt to attēlošanas laiku/biežumu.