Foto druka uz organiskā stikla

 
Foto druka uz organiskā stikla ir lieliska iespēja radīt attēlu ar stikla efektu bez bažām par iespējamu saplīšanu un bīstamām stikla lauskām. Jaunākās paaudzes drukas tehnoloģijas nodrošinās lielisku rezultātu neatkarīgi no tā, vai drukājat melnbaltu portretu, košu urbāno ainavu vai saulrietu ar smalkām toņu niansēm.  Organiskā stikla kopšanai nepieciešama speciāla lupatiņa, kas neatstāj skrāpējumus.

Apdrukas materiāls 

Izmantojam augstākās kvalitātes materiālu, lai Jūsu izvēlētais attēls arī lielā formātā izskatītos  brīnišķīgi. Organiskais stikls ir plastikāta materiāls, kas ir mīkstāks par parasto silikāta stiklu, un tas ir neplīstošs. Organiskā stikla bildes plāksne sastāv no:
  • 3 mm bieza organiskā stikla, 
  • 3 mm bieza alumīnija kompozītmateriāla.
Drukāšana tiek veikta uz organiskā stikla aizmugurējās daļās, tā kā var uzskatīt, ka bilde atrodas starp diviem augstāk minētajiem slāņiem. Tas garantē ilgu attēla mūžu, jo attēls ir apsegts no abām pusēm – to nav iespējams saskrāpēt vai nosmērēt. Maksimālā standarta organiskā stikla loksne ir 3×1,5 m liela, bet, kombinējot vairākas plāksnes, attēla izmēram limitu nav.

Uzstādīšana

Mūsu izdrukātajiem attēliem aizmugurē ir pielīmēts no alumīnija veidots J veida stiprinājums un speciālas L veida skrūves ar dībeļiem. Vajadzīgs vien urbis, līmeņrādis un vēlēšanās, lai to uzstādītu. Tomēr nepieciešamības gadījumā ātri un kvalitatīvi montāžu var veikt arī mūsu speciālisti.