Kanvas

 
Foto druka uz kanvas ir lielisks interjera papildinājums mājās, birojos, viesnīcās, dažādos komercobjektos. Izmantojam modernākās drukas tehnoloģijas un augstvērtīgākos  materiālus, lai Jūs priecātos gan savu bildi saņemot, gan skatoties uz to ikdienā vairākus gadus. Pateicoties izmantotajām tehnoloģijām, bildes no vistālākajām pasaules vietām radīs neticamu klātbūtnes efektu. Jūšu bildes ēku padarīs par mājām. Kanvas tiek izmantotas glezniecībā, un šāda materiāla klātbūtne piešķirs mākslas galerijas atmosfēru un vienlaikus arī mājīgumu jebkurai telpai. Iespējams, pēc gadiem Jūsu viesi būs piemirsuši, ko tieši kopā darījāt un par ko runājāt, bet tieši Jūsu gaumei pieskaņotās bildes un īpašā atmosfēra viņu atmiņās paliks vēl ilgi. Gan vidēja, gan liela izmēra bildes būs kvalitatīvas gan toņu, gan pustoņu attēlojumā neatkarīgi no tā, vai Jūsu izvēlētais attēls būs košs foto no karnevāla Brazīlijā, krāsains abstraktās mākslas foto, melnbalts ģimenes foto vai pelēcīgas, miglainais, lietainas dienas saulriets. Cilvēku un dzīvnieku portreti, dabas skati, industriālas ainavas, abstrakta foto māksla – jebkura bilde uz kanvas telpai piešķirs mājīgumu un personību. Tā kā kanva ir veidota no auduma, tai piemērota sausā uzkopšana. Regulāra noslaucīšana ar putekļu birstīti ļaus bildei izskatīties labi gadiem ilgi.

Apdrukas materiāls

Mazākā mūsu piedāvāta kanva ir 20×20 cm liela, bet standarta lielākais rāmja izmērs 180×100 cm, taču vajadzības gadījumā varam piedāvāt arī nestandarta izmērus līdz pat 200×200 cm. Kanva sastāv no:
  • kokvilnas auduma,
  • koka rāmja, kam pāri pārvelk audumu,
  • metāla skavām, ar kurām audumu piestiprina pie rāmja.
Audums ar attēlu tiek uzvilkts uz rāmja, kura dziļums ir 1,8 cm. Tāpēc jāņem vērā, ka bildes ārējās malas dažu centimetru platumā nebūs redzamas – bilde tiek izdrukāta nedaudz lielāka. 

Uzstādīšana

Visu mūsu piedāvātu kanvu uzstādīšana ir identiska – rāmja aizmugurē ir iestrādāti stiprinājumi attēla uzstādīšanai. Montāžu var veikt jebkurš, kura darbarīku kastē ir urbis un līmeņrādis. Tomēr, ja nepieciešams, uzstādīšanu var veikt arī mūsu atsaucīgie speciālisti, kuru pieredze palīdzēs jaunās bildes dzīvi uzsākt ātri, kvalitatīvi un droši.