Brīvstāvoši stendi

        Grīdas stendiem ir visplašākais pielietojums. Atkarībā no nepieciešamās izturības un vizuālā tēla, varam šos stendus ražot no dažādiem materiāliem- organiskā stikla jeb PMMA, kartona, koka, komatex, AKM u.c. Nepieciešamības gadījumā pat nostiprinot ar metāla, piemēram alumīnija, stiprības profiliem.
        Orgstikla stendi noder ja nepieciešama “viegluma sajūta”. Organiskais stikls jeb PMMA ir caurspīdīgs un būs redzama tikai Jūsu izvēlētās lietas. Akrila stendus izmanto- lekternām, žurnālgaldiņos, impulsa akcijas stendos, kosmētikas tirdziecībā, avīžu stendos u.c.
        Plastikāta stendi ir labi piemēroti situācijām, kad nepieciešama ūdensizturība, viegla kopšana un vieglums pārvadāšanai. Šos stendus var visplašāk izmantot, dēļ to viegluma apstrādē, drukāšanas iespējas, viegli pārvadāt izjauktā veidā u.c. Pielietojamie plastikāti ir PVH tautā sauktais komatex, Polikarbonāts kā visizturīgākais plastikāts, Stadur ja stendi ir nepieciešami biežai locīšanai, PET materiālu izmanto ja ir nepieciešams izturības un izskata apvienojams. Jautājiet un mēs Jums palīdzēsim izvēlēties piemērotāko materiālu.
        Koka stendi vislabāk izpauž klienta personību, ja ir vēlme izpaust dabiskumu.
        Veidojam kartona stendu paraugus, ja nepieciešams paraugs pirms masveida ražošanas. Stenda maketu piegādā klients.