Foto Druka

Personalizēta foto druka ir brīnišķīgs risinājums kā dāvanām, tā reklāmām un interjera un eksterjera risinājumiem mājās, viesnīcās, restorānos, veikalos un citos komercobjektos. Lai panāktu vislabāko rezultātu, strādājam ar jaunākajām drukas tehnoloģijām, kas gan melnbaltam, gan krāsainam foto liek izskatīties dzīvi.  Gan vidēja, gan liela izmēra bildes būs kvalitatīvas gan toņu, gan pustoņu attēlojumā neatkarīgi no tā, vai Jūsu izvēlētais attēls būs košs, krāsains, melnbalts, pelēcīgs vai ar niansētām pasteļtoņu pārejām. Drukai piemēroti ir gan amatierfoto no personiskā arhīva, gan profesionālu fotogrāfu veikums, gan cilvēku un dzīvnieku portreti, gan košas urbānās ainavas, gan pelēcīgi dabas skati. Šis ir risinājums, kas pat vienkāršākajā telpā var radīt mākslas galerijas atmosfēru. Lielformāta foto druku veicam uz:

 • koka materiāla,
 • alumīnija materiāla,
 • organiskā stikla,
 • kanvas.

Attēla vēlamā izšķirtspēja atkarīga no iecerētās kvalitātes un lieluma. Mūsu pieredzējušie un vienmēr ieinteresētie darbinieki palīdzēs atrast labāko risinājumu jebkura vajadzībām.

Lai izdrukāto foto attēlu uzturētu tīru, nav nepieciešami īpaši kopšanas līdzekļi vai specifiskas zināšanas. Piemērotākā apkopes tehnika atkarīga no konkrētā materiāla.


Foto drukas izmēri

Izmēri_cilvēki_lv

Foto druku veicam, sākot no 20×20 cm lieliem attēliem līdz pat tādiem, kuri var aizņemt vairākus kvadrātmetrus. Maksimālais vienas standarta loksnes izmērs dažādiem materiāliem:

 • koka materiālam – 3×1,5 m,
 • alumīnija materiālam – 4×2 m,
 • organiskajam stiklam – 3×1,5 m
 • kanvai – 1×1,8 m.

Tomēr, kombinējot Jūsu fantāziju un vajadzības ar mūsu pieredzi un tehnoloģiskajām iespējām, varam piepildīt neierobežota lieluma un formas sapni. Savienojot vairākas loksnes, fotogrāfija var sasniegt kaut futbola laukuma izmēru.


Standarta izmēri un cenas foto drukai


Galerija

Apskati mūsu paveiktos darbus un pārliecinies par kvalitāti!


Uzstādīšana

Katrā apdrukātajā objektā jau ir iestrādāta sava uzstādīšanas sistēma:

 • Koka materiālam pirms drukas tiek izfrēzēta pamatne, kurā iestrādātas stiprinājuma vietas. Komplektā ar drukāto attēlu saņemsit arī šablonu uz papīra, kas palīdzēs pirms montāžas pie sienas atzīmēt cauruma urbšanas vietas.
 • Uz alumīnija kompozītmateriāla un organiskā stikla izdrukātajiem attēliem aizmugurē ir pielīmēts no alumīnija veidots J veida stiprinājums un speciālas L veida skrūves ar dībeļiem.
 • Kanvai rāmja aizmugurē ir iestrādāti stiprinājumi attēla uzstādīšanai.

Nepieciešams vien urbis un līmeņrādis, lai jaunā bilde sāktu dzīvot savu dzīvi kā interjera objekts, reklāma vai izglītojošs materiāls uz sienas. Lai uzstādītu jauniegūto bildi, nav nepieciešamas specifiskas zināšanas – to var paveikt jebkurš, kam patīk darīt pašam. Taču vajadzības gadījumā montāžu var veikt arī mūsu speciālisti.


 Izgatavošana

Izgatavosim kvalitatīvu foto druku 1-3 darba dienu laikā no Jūsu iesūtītajām fotogrāfijām.

Ja ir jautājumi par izgatavošanu, piegādi vai ir nepieciešama palīdzība ideālā attēla atrašanai, rakstiet info@avmm.lv

Pasūtīt foto druku


Piegāde

Piegāde visā Latvijā un Baltijā ar DPD kurjeru 3-5 darba dienu laikā.

Piegāde citur pasaulē ar DHL, FedEx 3-9 darba dienu laikā.