Foto druka uz alumīnija materiāla

 
Foto druka uz alumīnija materiāla ir ideāls risinājums gan iekštelpām, gan ārtelpām. No piedāvātajām iespējām tieši šis materiāls ir ar ilgāko paredzamo mūža ilgumu. Materiāla kopšana ir ārkārtīgi vienkārša – īpaši tīrīšanas līdzekļi nav nepieciešami, pietiks, ja laiku pa laikam attēlu notīrīsit ar mitru lupatiņu.


Galerija

Apskati mūsu paveiktos darbus un pārliecinies par kvalitāti! 


Apdrukājamais materiāls

 Izmantojam augstākās kvalitātes materiālu, lai Jūsu izvēlētais attēls arī lielā formātā izskatītos  brīnišķīgi. Druku veicam uz 3 mm bieza alumīnija kompozītmateriāla, kas paredzēts tieši drukai. Šāds materiāls sastāv no:
  • stipra plastmasas slāņa vidū,
  • 0,3 mm plāna alumīnija slāņa malās,
  • balta pārklājuma, kas piemērots augstas kvalitātes drukāšanai.
Maksimālais standarta loksnes izmērs ir 4×2 m, bet, kombinējot vairākas loksnes var radīt praktiski neierobežota izmēra bildi.

Standarta izmēri un cenas foto drukai uz alumīnija

Visus izmērus iespējams izgatavot gan horizontāli, gan vertikāli.


Uzstādīšana

Mūsu izdrukātajiem attēliem aizmugurē ir pielīmēts no alumīnija veidots J veida stiprinājums un speciālas L veida skrūves ar dībeļiem. Ar to ir gana, lai katrs pats varētu uzstādīt jauniegūto bildi, ja vien pie rokas ir urbis un līmeņrādis. Tomēr, ja ir nepieciešams, montāžu var veikt arī mūsu speciālisti.

 Izgatavošana

Izgatavosim kvalitatīvu foto druku 1-3 darba dienu laikā no Jūsu iesūtītajām fotogrāfijām. Ja ir jautājumi par izgatavošanu, piegādi vai ir nepieciešama palīdzība ideālā attēla atrašanai, rakstiet info@avmm.lv

Piegāde

Piegāde visā Latvijā un visur citur pasaulē ar kurjeru. Piegādes laiks Latvijā 3-5 darba dienas. Citur pasaulē 3-9 darba dienas.