Foto druka uz koka

 
Foto druka uz koka materiāla ir ideāls risinājums iekštelpām, kurās vēlaties redzēt dabīgus, bet tajā pašā kvalitatīvus un viegli kopjamus materiālus. Apdrukāts koks palīdzēs vienkāršu telpu padarīt par mājīgu pulcēšanās vietu. Izmantojam jaunākās drukas tehnoloģijas, lai sasniegtu vislabāko rezultātu, kas uzrunātu gan Jūs pašu, gan Jūsu viesus.  Finiera apdruku var veikt:
  • Ar baltās krāsas druku – šāds foto būs identisks tam, ko redzat savā fotoaparātā, datorā vai viedtālrunī. Ar baltās krāsas druku labi izceļas krāsas spilgtums un toņu nianses;
  • Bez baltās krāsas drukas – šajā gadījumā bildes pamata tonis būs finiera materiāls, kas attēlam piešķirs koka dabisko izskatu.
Finiera foto attēls ir viegli kopjams – noslaucīšana ar mitru lupatiņu ir viss, kas būtu nepieciešams, lai garantētu, ka bilde nepārklājas ar putekļiem.

Galerija

Apskati mūsu paveiktos darbus un pārliecinies par kvalitāti! 


Apdrukājamais materiāls

Melnbalts foto, košas ainavas, dabas skati pasteļtoņos – jebkura satura bilde izskatīsies pārliecinoši uz kvalitatīva finiera materiāla. Druku veicam uz Latvijā ražotām finiera plāksnēm. Maksimālais viena attēla izmērs ir 3×1,5 m, taču, sakombinējot vairākas plāksnes, iespējams īstenot neierobežota izmēra sapni.

Standarta izmēri un cenas foto drukai uz koka

Visus izmērus iespējams izgatavot gan horizontāli, gan vertikāli.


Uzstādīšana

Par attēla uzstādīšanu nebūs jāraizējas – pirms drukas tiek izfrēzēta pamatne, kurā iestrādātas stiprinājuma vietas. Komplektā ar apdrukāto finieri saņemsit arī šablonu uz papīra, kas palīdzēs pirms montāžas pie sienas atzīmēt cauruma urbšanas vietas. Ikviens, kam instrumentu kastē ir urbis un līmeņrādis, pats var uzstādīt šādu objektu. Tomēr, ja šo darbu gribas uzticēt pieredzējušiem profesionāļiem, mūsu darbinieki vienmēr būs ar mieru palīdzēt.

 Izgatavošana

Izgatavosim kvalitatīvu foto druku 1-3 darba dienu laikā no Jūsu iesūtītajām fotogrāfijām. Ja ir jautājumi par izgatavošanu, piegādi vai ir nepieciešama palīdzība ideālā attēla atrašanai, rakstiet info@avmm.lv

Piegāde

Piegāde visā Latvijā un visur citur pasaulē ar kurjeru. Piegādes laiks Latvijā 3-5 darba dienas. Citur pasaulē 3-9 darba dienas.